Badge "50 years of speedway in Rovno"

9 липня 2018 р.

Віктор Трофимов-молодший та збірна Польщі - чемпіон Європи серед пар U-19. Жарновіца. 07 липня 2018 року.

Переможцем нового чемпіонату юніорів віком до 19 років серед пар (U-19), запровадженого цьогоріч Європейською Федерацією мотоспорту (FIM Europe) – European U-19 Speedway Pairs Cup, у суботу, 07 липня 2018 року, стала збірна Польщі, у складі якої домінував вихованець рівненського спідвею, Віктор Трофимов-молодший.
Змагання відбулися у Словаччині, місто Жарновіца.

Вже з перших заїздів збірна Польщі окреслила свою перевагу, максимально вигравши у юніорів Словаччини та Швеції. Віктор перемагає у цих заїздах, і його підтримують Якуб Місковьяк та Шимон Шлаудербах.

У третій серії була нічия зі збірною Латвії, перміг у заїзді Олег Михайлов, Віктор Трофимов-молодший фінішував другим, Шимон Шлаудербах – третім, Артьом Трофимов – четвертим.

Четверта та п'ята серії  знову максимальні перемоги польської юніорської пари над збірними Данії та Німеччини, де Віктор ще двічі виграє заїзди.

У заключній серії менеджер збірної Польщі Рафал Добруцькі замінює Віктора, і польська пара привозить нічию у зазді з чеською парою – 3:3.

Збірна Польщі набирає 26 очок, 14 з яких в активі Віктора Трофимова-молодшого, та стає недосяжною для суперників!

Це перше європейське чемпіонство 18-річного Віктора Трофимова-молодшого, з чим його вітаю та бажаю нових успіхів на гаревих доріжках!!!

Друге місце з 23 очками посіли юніори Данії, а третіми була пара Латвії – 21 очко.