Badge "50 years of speedway in Rovno"

27 серпня 2019 р.

35 років без Олександра КОРШАКОВА...

27 серпня 2019 року минуло вже 35 років, як немає Олександра КОРШАКОВА...


В цей день уболівальники спідвею зі стажем пам'ятають Олександра, і віддали йому шану - Павло Корнелюк, який тоді коментував гонку командного чемпіонату СРСР серед команд заїідної зони вищої ліги "Сигнал" (Ровно) - "Башкірія" (Уфа); Валерій Іванович Гладков - голова міської Федерації футболу; Ірина Черниш - активістка Клубу вболівальників рівненського спідвею; Микола Йосипович Косинський - начальник ОСТК Рівненської організації ТСОУ, керівник дитячої секції спідвею.

Квіти у другому віражі на мототреку, де сталася ця трагедія:


Квіти біля пам'ятної дошки на приміщенні Рівненської обласної організації ТСОУ:


та квіти на могилі Олександра Коршакова:



На жаль, з дуже поважних причин не зміг приїхати рідний брат Олександра - Михайло Коршаков...

Десять років назад ми також згадували Олександра, тоді ще був живий світлої пам'яті Борис Іванович Горка:


Пам'ятаємо, щоб жити...

26 серпня 2019 р.

До 60-річчя рівненського спідвею. Рівненські гонщики в особистих чемпіонатах світу. Частина 25. 1988 рік.


До 60-річчя рівненського спідвею. Рівненські гонщики в особистих чемпіонатах світу. Частина 25. 1988 рік.

1988 рік.

Цей рік запам’ятався уболівальникам спідвею стартом в особистих чемпіонатах світу ще двох гонщиків, котрі виступали у складі ровенського „Сигналу”. І якщо Ігор МАРКО пов’язав свою спортивну кар’єру та життя з нашим містом назавжди, то Рінат МАРДАНШИН лише один сезон стартував у складі нашої команди. Незважаючи на це, він присутній у нашому реєстрі.
Вдруге поспіль в історії рівненського спідвею відразу чотири ровенські гонщики представляли наше місто в особистому чемпіонаті світу.

Ігор Марко дебютував в особистому чемпіонаті світу у домашньому чвертьфіналі, що відбувся на ровенському мототреку 05 червня 1988 року (на фото, з особистого архіву Євгена Самусєнка).


Але до цього, ще 08 травня 1988 року, відбулися кваліфікаційні раунди, в двох з яких стартували ровенські гонщики.
Один з них пройшов у Західній Німеччині (м. Нойєнкнік). 

Тут беззаперечну перемогу здобув Віктор Кузнєцов, вигравши всі 5 заїздів. А ось Ігор Звєрєв виступив невдало, посівши з 2 пунктами лише 16-е місце.




На фото: Віктор Кузнєцов та Ігор Звєрєв у перерві під час тренування. Нойєнкнік (ФРН). 07 травня 1988 року.

Невдача спіткала і Ріната Марданшина, котрий в цей же день стартував у іншій кваліфікації у Любляні (Югославія) – 7 здобутих пунктів і лише 10-е місце.

Ровенський чвертьфінал пройшов під знаком переваги гонщиків Чехословаччини та Угорщини, котрі посіли всі три перші місця. 



На фото (з особистого архіву Павла Корнелюка): афіша ровенської гонки.

Того літнього дня домінував Антонін Каспер-молодший, котрий здобув комплект – 15 очок, та нагадав ровенським уболівальникам зі стажем, як на старому ровенському мототреку перемагав його знаменитий батько – теж Антонін Каспер, лише старший (інформація всім уболівальникам: Антонін Каспер-старший перемагав у Ровно двічі – у товариських міжнародних зустрічах СРСР – Чехословаччина, що відбулися в Ровно 29 липня 1964 року та 25 серпня 1966 року).


На фото (з особистого архіву Павла Корнелюка): Антонін Каспер-молодший під час тренування. Ровно. Мототрек. 04 червня 1988 року.


На фото (з особистого архіву Євгена Самусєнка): переможець та призери чвертьфіналу в Ровно  Антонін Каспер-молодший (Чехословаччина), Золтан Адорьян (Угорщина) та Петер Вандірек (Чехословаччина). Ровно. Мототрек. 05 червня 1988 року.

Дебют Ігоря Марка виявився вдалим, він виграв два заїзди, двічі фінішував другим, і з 10 набраними очками розташувався на 4-й позиції.


На фото: № 15 Костянтин Свінкін, № 10 Ріф Саїтгарєєв, № 6 Ігор Марко, № 5 Федір Захаров, № 1 Михайло Старостін (всі – СРСР). Ровно. Мототрек. 05 червня 1988 року.

У Ровно був заявлений ще один представник „Сигналу” – Володимир Трофимов, проте травма, отримана ним під час весняних зборів в Угорщині не дозволила нашому гонщику виступати і замість нього стартував молодий гонщик з Черкеська, який того року виступав у відродженому львівському СКА – Костянтин Свінкін. Всі пам’ятають, що талановитий юніор трагічно загинув через день у Пінську під час особистої зустрічі гонщиків команд ІІ ліги  „Колос” (Пінськ) та СКА (Львів)…


На фото (з особистого архіву Євгена Самусєнка): № 5 Федір Захаров (СРСР), № 13 Золтан Адорьян (Угорщина) та № 15 Костянтин Свінкін (СРСР). Ровно. Мототрек. 05 червня 1988 року.

Ігор Звєрєв, котрий був єдиним запасним гонщиком в Ровно, виїжджав одного разу на заміну, проте його підвела техніка, і очок він не здобув…

Віктор Кузнєцов у додатковому заїзді виграв чвертьфінал у Лоніго – у нього та італійця Армандо Даль Челе було по 14 очок після основної серії заїздів: Кузнєцов фінішував першим, Даль Челе – другим.

На півфінальній стадії два представники „Сигналу” припинили боротьбу в чемпіонаті. Віктор Кузнєцов виступав в Жешуві (Польща), і став з 6 очками 12-м, а Ігор Марко стартував у Мішкольці (Угорщина), де також невдало їхав – 5 пунктів і лише 13-е місце…

Результати гонки:
Кваліфікаційний раунд особистого чемпіонату світу.
Нойєнкнік (ФРН). 08 травня 1988 року.
1. № 16 Віктор Кузнєцов (СРСР) (3, 3, 3, 3, 3) = 15.
2. № 3 Хенні Кроузе (Голландія) (3, 3, 3, 2, 1) = 12.
3. № 13 Любомир Єдек (Чехословаччина) (2, 3, 3, 1, 3) = 12.
4. № 11 Ян Холуб (Чехословаччина) [замість Станіслава Урбана (Чехословаччина)] (3, 2, 1, 2, 2) = 10.
5. № 1 Джорджіо Зарамелла (Італія) (2, 2, 2, 2, 2) = 10.
6. № 8 Ришард Францишин (Польща) (0, 2, 1, 3, 3) = 9.
7. № 9 Даріуш Стенка (Польща) [замість Пьотра Павліцкі (Польща] (2, 1, 2, 2, 2) = 9.
8. № 6 Йоганн Крезьєрер (ФРН) [замість Алоїза Баххубера (ФРН)] (3, 2, 0, 1, 2) = 8.
9. № 15 Фабріціо Веспріні (Італія) (0, 1, 3, 3, 0) = 7.
10. № 5 Андреас Маріновські (ФРН) (2, 0, 1, 1, 3) = 7.
11. № 7 Оттавіано Ріджетто (Італія) (1, Сх, 2, 3, 1) = 7.
12. № 14 Роберт Ян Муннеком (Голландія) (1, 3, 0, П, Сх) = 4.
13. № 2 Петер Шрек (ФРН) (0, 1, 2, 0, 0) = 3.
14. № 10 Томмі Брох (ФРН) (1, 0, 1, 0, 1) = 3.
15. № 12 Рене Елзінга (Голландія) (0, 1, 0, 1, 0) = 2.
16. № 4 Ігор Звєрєв (СРСР) (1, 0, 0, 0, 1) = 2.

Запасні:
17. № 17 Томас Штюкманн (ФРН) – Н/С.
18. № 18 Детлеф Конраді (ФРН) – Н/С.

Позаїздно:
1. Кроузе, Зарамелла, Звєрєв, Шрек. 68.66 сек.
2. Крезьєрер, Маріновські, Ріджетто, Францишин. 69.73 сек.
3. Холуб, Стенка, Брох, Елзінга. 68.08 сек.
4. Кузнєцов, Єдек, Муннеком, Веспріні. 68.18 сек.
5. Єдек, Зарамелла, Стенка, Маріновські. 68.77 сек.
6. Муннеком, Крезьєрер, Шрек, Брох. 68.91 сек.
7. Кроузе, Холуб, Веспріні, Ріджетто (Сх). 68.25 сек.
8. Кузнєцов, Францишин, Елзінга, Звєрєв. 69.03 сек.
9. Кузнєцов, Зарамелла, Холуб, Крезьєрер. 69.19 сек.
10. Веспріні, Шрек, Маріновські, Елзінга. 68.07 сек. – НЧД.
11. Кроузе, Стенка, Францишин, Муннеком. 69.88 сек.
12. Єдек, Ріджетто, Брох, Звєрєв. 68.93 сек.
13. Ріджетто, Зарамелла, Елзінга, Муннеком (П). 69.08 сек.
14. Францишин, Холуб, Єдек, Шрек. 70.72 сек.
15. Кузнєцов, Кроузе, Маріновські, Брох. 69.40 сек.
16. Веспріні, Стенка, Крезьєрер, Звєрєв. 69.37 сек.
17. Францишин, Зарамелла, Брох, Веспріні. 70.46 сек.
18. Кузнєцов, Стенка, Ріджетто, Шрек. 69.48 сек.
19. Єдек, Крезьєрер, Кроузе, Елзінга. 69.75 сек.
20. Маріновські, Холуб, Звєрєв, Муннеком (Сх). 70.39 сек.

Результати гонки:
Кваліфікаційний раунд особистого чемпіонату світу.
Любляна (Югославія). 08 травня 1988 року.
1. Йожеф Петрикович (Угорщина) (3, 3, 3, 3, 3) = 15.
2. Янош Балог (Угорщина) = 12 + 3.
3. Ніколай Манєв (Болгарія) = 12 + 2.
4. Зденек Тесарж (Чехословаччина) = 12 + 1.
5. Федір Захаров (СРСР) = 10.
6. Ріф Саїтгарєєв (СРСР) = 9.
7. Звонко Павліч (Югославія) = 9.
8. Рудольф Валентинов (Болгарія) = 8.
9. Йозеф Фейфар (Чехословаччина) = 7 + 3.
10. Рінат Марданшин (СРСР) = 7 + 2.
11. Властіміл Каліна (Чехословаччина) = 7 + 1.
12. Манфред Тріско (Австрія) = 4.
13. Чаба Лазар (Югославія) = 2.
14. Дмитро Грєзін (СРСР) = 2.
15. Йожеф Фашинг (Австрія) = 2.
16. Крезо Омерзел (Югославія) = 1.

Результати гонки:
Континентальний чвертьфінал особистого чемпіонату світу.
Ровно (СРСР). Мототрек. 05 червня 1988 року.
1. № 2 Антонін Каспер-молодший (Чехословаччина) (3, 3, 3, 3, 3) = 15.
2. № 13 Золтан Адорьян (Угорщина) (3, 3, 3, 2, 1) = 12.
3. № 3 Петер Вандірек (Чехословаччина) (2, 3, 3, 3, Сх) = 11.
4. № 6 Ігор Марко (СРСР) (3, 0, 3, 2, 2) = 10.
5. № 9 Шандор Тіхані (Угорщина) (3, 2, 1, 3, 1) = 10.
6. № 12 Янош Балог (Угорщина) (0, 2, 1, 3, 3) = 9.
7. № 8 Ніколай Манєв (Болгарія) (1, 3, 2, 1, 2) = 9.
8. № 5 Федір Захаров (СРСР) (2, 1, 2, 2, 2) = 9.
9. № 11 Йожеф Петрикович (Угорщина) (2, 2, 1, В/2хв., 3) = 8.
10. № 1 Михайло Старостін (СРСР) (Сх, 0, 2, 2, 3) = 7.
11. № 10 Ріф Саїтгарєєв (СССР) (1, 1, 2, Сх, 1) = 5.
12. № 14 Зденек Тесарж (Чехословаччина) (2, 2, П, П, П) = 4.
13. № 16 Олег Волохов (СРСР) (Сх, 1, 0, 1, 2) = 4.
14. № 4 Рудольф Валентинов (Болгарія) (1, 0, 1, 0, 1) = 3.
15. № 7 Звонко Павліч (Югославія) (Сх, 1, 0, 1, 0) = 2.
16. № 15 Костянтин Свінкін (СРСР) (1, 0, 0, 1, 0) = 2.

Запасні:
17. № 18 Ігор Звєрєв (СРСР) (Сх) = 0.

Позаїздно:
1. Каспер-молодший, Вандірек, Валентинов, Старостін (Godden) (Сх).
2. Марко, Захаров, Манєв, Павліч (Сх). 70.2 сек.
3. Тіхані, Петрикович, Саїтгарєєв, Балог.
4. Адорьян, Тесарж, Свінкін, Волохов (Сх).
5. Адорьян, Тіхані, Захаров, Старостін (Jawa). 69.0 сек. – повторення рекорду трека.
6. Каспер-молодший, Тесарж, Саїтгарєєв, Марко. 69.4 сек.
7. Вандірек, Петрикович, Павліч, Свінкін.
8. Манєв, Балог, Волохов, Валентинов. 72.1 сек.
9. Марко, Старостін (Godden), Петрикович, Волохов. 70.0 сек.
10. Каспер-молодший, Захаров, Балог, Свінкін.
11. Вандірек, Манєв, Тіхані, Тесарж (П).
12. Адорьян, Саїтгарєєв, Валентинов, Павліч.
13. Балог, Старостін, Павліч, Тесарж (П).
14. R/R. Каспер-молодший, Адорьян, Манєв, Звєрєв (Сх) [замість Петриковича (В/2хв.)].
15. Вандірек, Захаров, Волохов, Саїтгарєєв (Сх).
16. Тіхані, Марко, Свінкін, Валентинов.
17. Старостін, Манєв, Саїтгарєєв, Свінкін.
18. Каспер-молодший, Волохов, Тіхані, Павліч.
19. Балог, Марко, Адорьян, Вандірек (Сх).
20. R/R. Петрикович, Захаров, Валентинов, Тесарж (П).

Головний суддя: Єне Корокнаї (Угорщина).
Спортивний комісар FIM: Лео Поспішил (Австрія).
Спортивний комісар національної ФМС: Геннадій Фомін (СРСР).
Директор змагань: Леонід Філюк (СРСР).
Головний хронометрист: Володимир Кочнєв (СРСР).
Технічний комісар: Микола Ларіщев (СРСР).
Спортивний коментатор: Володимир Карнєєв (СРСР).

Результати гонки:
Континентальний чвертьфінал особистого чемпіонату світу.
Лоніго (Італія). 05 червня 1988 року.
1. № 12 Віктор Кузнєцов (СРСР) (3, 3, 2, 3, 3) = 14 + 3.
2. № 5 Армандо Даль Челе (Італія) (3, 2, 3, 3, 3) = 14 + 2.
3. № 3 Роман Янковські (Польща) (3, 3, 3, 1, 2) = 12 + 3.
4. № 1 Ришард Францишин (Польща) (2, 3, 3, 1, 3) = 12 + Сх.
5. № 10 Армандо Кастанья (Італія) (2, 3, 3, 2, –) = 10.
6. № 8 Любомир Єдек (Чехословаччина) (2, 2, 2, 3, П) = 9.
7. № 6 Джорджіо Зарамелла (Італія) (1, 2, 2, 3, 1) = 9.
8. № 7 Даріуш Стенка (Польща) (0, 1, 2, 2, 3) = 8.
9. № 16 Ян Холуб (Чехословаччина) (3, 1, 1, 0, 2) = 7.
10. № 2 Йоганн Крезьєрер (ФРН) (1, 0, 1, 2, 1) = 5.
11. № 9 Зігфрід Едер (Австрія) (1, 1, 1, 2, Сх) = 5.
12. № 13 Павел Карнас (Чехословаччина) (2, 0, 1, 1, Сх) = 4.
13. № 14 Тоні Пілотто (Австрія) (1, 1, 0, 0, 2) = 4.
14. № 11 Януш Стахира (Польща) (0, 2, 0, В, –) = 2.
15. № 15 Хенні Кроузе (Голландія) (0, 0, 0, 1, 1) = 2.
16. № 4 Вальтер Небель (Австрія) (0, 0, 0, Сх, Сх) = 0.

Запасні:
№ 17 Оттавіано Ріджетто (Італія) (2) = 2.
№ 18 Джанні Фамарі (Італія) (1) = 1.

Позаїздно:
1. Янковські, Францишин, Крезьєрер, Небель. 70.9 сек.
2. Даль Челе, Єдек, Зарамелла, Стенка. 69.6 сек.
3. Кузнєцов, Кастанья, Едер, Стахира. 70.3 сек.
4. Холуб, Карнас, Пілотто, Кроузе. 69.7 сек.
5. Францишин, Даль Челе, Едер, Карнас. 71.0 сек.
6. Кастанья, Зарамелла, Пілотто, Крезьєрер. 70.0 сек.
7. Янковські, Стахира, Стенка, Кроузе. 69.8 сек.
8. Кузнєцов, Єдек, Холуб, Небель. 69.2 сек. – НЧД.
9. Францишин, Зарамелла, Холуб, Стахира. 70.5 сек.
10. Даль Челе, Кузнєцов, Крезьєрер, Кроузе. 69.7 сек.
11. Янковські, Єдек, Едер, Пілотто. 70.1 сек.
12. Кастанья, Стенка, Карнас, Небель. 71.2 сек.
13. Кузнєцов, Стенка, Францишин, Пілотто. 70.9 сек.
14. Єдек, Крезьєрер, Карнас, Стахира (В). 70.2 сек.
15. Даль Челе, Кастанья, Янковські, Холуб. 69.8 сек.
16. Зарамелла, Едер, Кроузе, Небель (Сх). 71.2 сек.
17. Францишин, Ріджетто (замість Кастаньї), Кроузе, Єдек (П). 69.7 сек.
18. Стенка, Холуб, Крезьєрер, Едер (Сх). 70.3 сек.
19. Кузнєцов, Янковські, Зарамелла, Карнас (Сх). 70.4 сек.
20. Даль Челе, Пілотто, Фамарі (замість Стахири), Небель (Сх). 70.8 сек.

Додатковий заїзд за 3-є місце:
21. Янковські, Францишин (Сх). 71.4 сек.

Додатковий заїзд за 1-2-е місця:
22. Кузнєцов, Даль Челе. 69.2 сек. – повторення НЧД.

Результати гонки:
Континентальний півфінал № 1 особистого чемпіонату світу.
Жешув (Польща). 18 червня 1988 року.
1. № 9 Роман Матоушек (Чехословаччина) (3, 3, 3, 3, 2) = 14 + 3.
2. № 2 Зенон Каспчак (Польща) (3, 3, 2, 3, 3) = 14 + 2.
3. № 3 Роман Янковські (Польща) (2, 3, 2, 0, 3) = 10.
4. № 8 Любомир Єдек (Чехословаччина) (3, 3, 0, 2, 1) = 9.
5. № 10 Анджей Хуща (Польща) (0, 1, 1, 3, 3) = 8 + 3.
6. № 15 Мірослав Корбель (Польща) (2, 1, 1, 2, 2) = 8 + 3.
7. № 16 Ришард Францишин (Польща) (3, Сх, 3, 2, Сх) = 8 + 2 + 3.
8. № 4 Даріуш Стенка (Польща) (0, 2, 3, 1, 2) = 8 + 2 + 2.
9. № 12 Армандо Кастанья (Італія) (2, 1, 0, 3, 2) = 8 + 1 + 1.
10. № 11 Армандо Даль Челе (Італія) (1, 2, 1, 1, 3) = 8 + 1 + 0.
11. № 5 Славомир Драбік (Польща) (2, 1, 3, 1, Сх) = 7.
12. № 13 Віктор Кузнєцов (СРСР) (1, 2, 2, 0, 1) = 6.
13. № 6 Валентіно Фурланетто (Італія) (0, 2, 1, 0, 0) = 3.
14. № 1 Гаспар Форгач (Чехословаччина) (1, 0, 0, 1, 0) = 2.
15. № 7 Клаус Фрейндорфер (ФРН) (1, 0, 0, 0, 1) = 2.
16. № 14 Ришард Доломішевич (Польща) – Н/С.

Запасні:
№ 17 Януш Стахира (Польща) (0, 0, 1, 2, В) = 3.
№ 18 Гжегож Кузняр (Польща) – Н/С.

Позаїздно:
1. Каспчак, Янковські, Форгач, Стенка. 69.83 сек.
2. Єдек, Драбік, Фрейндорфер, Фурланетто. 70.30 сек.
3. Матоушек, Кастанья, Даль Челе, Хуща. 70.73 сек.
4. Францишин, Корбель, Кузнєцов, Стахира (замість Доломішевича). 70.33 сек.
5. Матоушек, Кузнєцов, Драбік, Форгач. 71.04 сек.
6. Каспчак, Фурланетто, Хуща, Стахира (замість Доломішевича). 70.68 сек.
7. Янковські, Даль Челе, Корбель, Фрейндорфер. 70.18 сек.
8. Єдек, Стенка, Кастанья, Францишин (Сх). 71.23 сек.
9. Францишин, Фурланетто (1о.), Даль Челе (1о.), Форгач. 71.19 сек. ???
10. Драбік, Каспчак, Корбель, Кастанья. 70.73 сек.
11. Матоушек, Янковські, Стахира (замість Доломішевича), Єдек. 70.86 сек.
12. Стенка, Кузнєцов, Хуща, Фрейндорфер. 70.77 сек.
13. Кастанья, Стахира (замість Доломішевича), Форгач, Фрейндорфер. 70.71 сек.
14. Каспчак, Єдек, Даль Челе, Кузнєцов. 71.50 сек.
15. Хуща, Францишин, Драбік, Янковські. 70.77 сек.
16. Матоушек, Корбель, Стенка, Фурланетто. 71.34 сек.
17. Хуща, Корбель, Єдек, Форгач. 70.99 сек.
18. Каспчак, Матоушек, Фрейндорфер, Францишин (Сх). 70.75 сек.
19. Янковські, Кастанья, Кузнєцов, Фурланетто. 70.71 сек.
20. Даль Челе, Стенка, Драбік (Сх), Стахира (В) (замість Доломішевича). 72.10 сек.

Додаткові заїзди за 5-9-е місця:
21. Хуща, Стенка, Даль Челе. 71.71 сек.
22. Корбель, Францишин, Кастанья. 71.63 сек.
23. Францишин, Стенка, Кастанья, Даль Челе. 71.40 сек.

Додатковий заїзд за 1-2-е місця:
24. Матоушек, Каспчак.

Результати гонки:
Континентальний півфінал № 2 особистого чемпіонату світу.
Мішкольц (Угорщина). 18 червня 1988 року.
1. № 5 Герд Рісс (ФРН) (3, 3, 3, 3, 3) = 15.
2. № 1 Шандор Тіхані (Угорщина) (2, 2, 3, 3, 2) = 12.
3. № 4 Антал Кочо (Угорщина) (1, 3, 3, 3, 2) = 12.
4. № 15 Антонін Каспер-молодший (Чехословаччина) (3, 3, 1, 2, 1) = 10.
5. № 10 Паоло Сальвателлі (Італія) (2, 2, 1, 2, 3) = 10.
6. № 7 Янош Балог (Угорщина) (2, 2, 2, 1, 3) = 10.
7. № 2 Зденек Шнайдервінд (Чехословаччина) (Сх, 3, 2, 3, 1) = 9.
8. № 3 Золтан Адорьян (Угорщина) (3, 1, 3, Сх, 2) = 9.
9. № 12 Золтан Хайду (Угорщина) (1, 2, 0, 2, 3) = 8.
10. № 11 Гейнріх Шатцер (Австрія) (3, 0, П/В, 2, 0) = 5.
11. № 6 Шандор Уйхелі (Угорщина) (Сх, 1, 2, 1, 1) = 5.
12. № 14 Федір Захаров (СРСР) (2, Ф, 2, 0, 1) = 5.
13. № 16 Ігор Марко (СРСР) (1, 1, Сх, 1, 2) = 5.
14. № 9 Петер Вандірек (Чехословаччина) (0, 1, 1, 0, 0) = 2.
15. № 13 Ганс Фальтермайєр (ФРН) (0, 0, Сх, 1, 0) = 1.
16. № 8 Ніколай Манєв (Болгарія) (1, 0, 0, 0, 0) = 1.

Запасні:
№ 17 Маріо Трупкович (ФРН) (0) = 0.
№ 18 Йожеф Петрикович (Угорщина) – Н/С.

Позаїздно:
1. Адорьян, Тіхані, Кочо, Шнайдервінд (Сх). 71.14 сек.
2. Рісс, Балог, Манєв, Уйхелі (Сх). 73.60 сек.
3. Шатцер, Сальвателлі, Хайду, Вандірек. 73.76 сек.
4. Каспер-молодший, Захаров, Марко, Фальтермайєр. 73.18 сек.
5. Рісс, Тіхані, Вандірек, Фальтермайєр. 74.80 сек.
6. Шнайдервінд, Сальвателлі, Уйхелі, Трупкович [замість Захарова (Ф)]. 73.14 сек.
7. Каспер-молодший, Балог, Адорьян, Шатцер. 72.00 сек.
8. Кочо, Хайду, Марко, Манєв. 73.51 сек.
9. R/R. Тіхані, Уйхелі, Марко (Сх), Шатцер (П/В). 74.71 сек.
10. Рісс, Шнайдервінд, Каспер-молодший, Хайду. 71.94 сек. – НЧД.
11. Адорьян, Захаров, Вандірек, Манєв. 73.86 сек.
12. Кочо, Балог, Сальвателлі, Фальтермайєр (Сх). 73.60 сек.
13. Тіхані, Хайду, Балог, Захаров. 74.26 сек.
14. Шнайдервінд, Шатцер, Фальтермайєр, Манєв. 73.36 сек.
15. Рісс, Сальвателлі, Марко, Адорьян (Сх). 74.36 сек.
16. Кочо, Каспер-молодший, Уйхелі, Вандірек. 72.97 сек.
17. Сальвателлі, Тіхані, Каспер-молодший, Манєв. 74.14 сек.
18. Балог, Марко, Шнайдервінд, Вандірек. 73.81 сек.
19. Хайду, Адорьян, Уйхелі, Фальтермайєр. 73.49 сек.
20. Рісс, Кочо, Захаров, Шатцер. 73.17 сек.