Badge "50 years of speedway in Rovno"

29 червня 2021 р.

Кубок Червонограда: тріумфи Макара Левішина і Романа Капустіна та успіх полтавських ветеранів. Червоноград. 28 червня 2021 року.

Лише результати:

Кубок Червонограда: ветерани, юніори та юнаки (клас 125 см3).
Червоноград. 28 червня 2021 року. 17:00 год.





Всі гонщики долали дистанцію у 3 кола.

Ветерани:
1. № 1 Анатолій Жадан (Полтава) (3, 3, 0, 2) = 8 + 3.
2. № 5 Віктор Нелюба (Полтава) (Сх, 3, 1, 1) = 5 + 2.
3. № 9 Анатолій Головко (Полтава) (2, 0, 1, 2) = 5 + 1.
4. № 10 Валерій Полюхович (Рівне) (1, 2, 2, 0) = 5 + П.
5. № 8 Леонід Нелипюк (Ківерці) (1, 0, 1, 1) = 3.
6. № 4 Ігор Марченко (Рівне) (0, 1, 0, П/4) = 1.

Юніори:
1. № 11 Роман Капустін (Рівне) (3, 3, 3, 3) = 12 + 3.
2. № 6 Назар Парніцький (Радивилів) (3, 2, 3, 3) = 11 + 2.
3. № 7 Віталій Філіпович (Рівне) (2, 2, 2, 3) = 9 + 1.
4. № 2 Максим Лущик (Червоноград) (2, 1, 2, 2) = 7 + 0.
5. № 3 Михайло Кулик (Рівне) (1, 1, 3, 1) = 6.
№ 12 Михайло Тимощук (Рівне) – Н/С.

Юнаки (клас 125 см3):
1. № 5 Макар Левішин (Рівне) (П/1, 3, 2) = 5 + 3.
2. № 4 Михайло Тимощук (Рівне) (3, 3, 3) = 9 + 2.
3. № 6 Віктор Парніцький (Радивилів) (3, 2, 1) = 6 + 1.
4. № 3 Захар Лустюк (Рівне) (2, 2, 3) = 7 + 0.
5. № 2 Владислав Дуда (Рівне) (0, 1, 2) = 3.
6. № 1 Андрій Онищук (Тучин) (1, 1, 0) = 2.
7. № 7 Максим Середа (Рівне) (П/3, П, Н/С) = 0.
№ 8 Назар Парніцький (Радивилів) – Н/С.

Заїзди (ветерани + юніори):
1. Жадан, Лущик, Кулик, Марченко. 57.48 сек.
2. Назар Парніцький, Філіпович, Нелипюк, Нелюба (Сх). 52.85 сек.
3. Капустін, Головко, Полюхович, Тимощук (Н/С). 53.93 сек.
4. Жадан, Філіпович, Лущик, Головко. 56.87 сек.
5. R/R. Капустін, Назар Парніцький, Кулик, Нелипюк. 53.29 сек.
6. Нелюба, Полюхович, Марченко, Тимощук (Н/С). 57.57 сек.
7. Капустін, Полюхович, Нелюба, Жадан. 52.91 сек.
8. Кулик, Лущик, Нелипюк, Тимощук (Н/С). 56.44 сек.
9. Назар Парніцький, Філіпович, Головко, Марченко. 52.01 сек.
10. Філіпович, Жадан, Нелипюк, Тимощук (Н/С). 57.25 сек.
11. Назар Парніцький, Лущик, Нелюба, Полюхович. 51.94 сек.
12. Капустін, Головко, Кулик, Марченко (П/4). 52.75 сек.

Заїзди (клас 125 см3):
1. Тимощук, Лустюк, Онищук, Дуда. 62.08 сек.
2. Віктор Парніцький, Макар Левішин (П/1), Середа (П/3), Назар Парніцький (Н/С). Без часу.
3. Макар Левішин, Лустюк, Онищук, Назар Парніцький (Н/С). 63.14 сек.
4. Тимощук, Віктор Парніцький, Дуда, Середа (П). 74.76 сек.
5. Лустюк, Макар Левішин, Віктор Парніцький, Онищук. 62.31 сек.
6. Тимощук, Дуда, Середа (Н/С), Назар Парніцький (Н/С). 60.15 сек.

Фінал (клас 125 см3):
19. Макар Левішин, Тимощук, Віктор Парніцький, Лустюк. 63.91 сек.

Фінал (юніори):
20. Капустін, Назар Парніцький, Філіпович, Лущик. 50.65 сек.

Фінал (ветерани):
21. Жадан, Нелюба, Головко, Полюхович (П). Без часу.

Головний суддя: суддя І категорії Анатолій Жабчик (Рівне).
Помічник головного судді: суддя І категорії Михайло Нечаєв (Рівне).
Директор змагань: суддя І категорії Петро Федик (Червоноград).
Секретар: суддя ІІ категорії Ігор Соколовський (Рівне).
Суддя на старті-фініші: суддя І категорії Андрій Галицький (Червоноград).
Хронометрист: суддя ІІ категорії Ігор Соколовський (Рівне).
Спортивний коментатор: В’ячеслав Крижанівський (Рівне).

27 червня 2021 р.

Міжнародний турнір до Дня молоді. Рівне. Мототрек. 26 червня 2021 року.

Лише результати гонки:

Міжнародний турнір до Дня молоді.
Рівне. Мототрек. 26 червня 2021 року.


1. № 8 Євгеній Костигов (Латвія) (3, 3, 2, 2) = 10 + 2 + 3.
2. № 9 Томаш Орват (Польща) (2, 2, 3, 3) = 10 + 2 + 2.
3. № 1 Брейден МакГіннесс (Австралія) (3, 3, 3, 1) = 10 + 3 + 1
1.
4. № 12 Марко Левішин (Україна) (3, 3, 3, 3) = 12 + 3 + П/В.
5. № 5 Роман Капустін (Україна) (2, 2
1, 2, 2) = 8 + 1.
6. № 2 Маркус Максімус Лілл (Естонія) (1, 1, 0, 3) = 5 + 1.
7. № 4 Олексій Пілац (Латвія) (2, П/В, 2, 2) = 6 + 0.
8. № 3 Станіслав Огороднік (Україна) (0, 2, 1, 1) = 4 + 0.
9. № 13 (R1) Михайло Тимощук (Україна) (–, –, 1, 1) = 2.
10. № 10 Василь Зламан (Україна) (1, 1, П, П/В) = 2.
11. № 11 Віталій Філіпович (Україна) (0, П, 1, 0) = 1.
12. № 7 Маріс Стрєльцов (Латвія) (1, П, П/В, Сх) = 1.
13. № 6 Нікіта Кауліньш (Латвія) (П/В, П/В, –, –) = 0.

Заїзди:
1. МакГіннесс, Пілац, Лілл, Огороднік. 67.40 сек.
2. R/R. Костигов, Капустін, Стрєльцов, Кауліньш. 67.66 сек.
3. Левішин, Орват, Василь Зламан, Філіпович. 67.73 сек.
4. МакГіннесс, Орват, Лілл, Стрєльцов (П). 68.69 сек.
5. R/R. Костигов, Огороднік, Філіпович (П), Кауліньш (П/В). 71.57 сек.
6. R/R. Левішин, 
Капустін1, Василь Зламан, Пілац (П/В). 70.49 сек.
7. МакГіннесс, Капустін, Філіпович, Василь Зламан (П). Без часу.
8. Левішин, Костигов, Огороднік, Лілл. 66.11 сек. – НЧД.
9. R/R. Орват, Пілац, Тимощук (замість Кауліньша), Стрєльцов (П/В). 68.78 сек.
10. Левішин, Костигов, МакГіннесс, Стрєльцов (Сх). 66.22 сек.
11. R/R. Лілл, Капустін, Тимощук (замість Кауліньша), Василь Зламан (П/В). 70.55 сек.
12. Орват, Пілац, Огороднік, Філіпович. 67.71 сек.

Півфінал № 1:
13. Левішин (ч), Костигов (б), Лілл (с), Пілац (ж). 66.31 сек.

Півфінал № 2:
14. МакГіннесс (с), Орват (ж), Капустін (ч), Огороднік (б). 68.91 сек.

Фінал:
15. 2R/R. Костигов (б), Орват (ж), МакГіннесс
(с), Левішин (П/В) (ч). 69.87 сек.


Турнір юнаків у класі 125 см3:
Юнаки їдуть 3 кола.

1. № 12 Михайло Тимощук (Рівне) (3, 3, 3, 3) = 12.
2. № 4 Макар Левішин (Тучин) (2, 2, П, 2) = 6.
3. № 16 Захар Лустюк (Рівне) (1, 1, 2, 1) = 5.
4. № 6 Володимир Зламан (Рівне) (0, П, 1, П) = 1.

Заїзди:
1. Тимощук, Макар Левішин, Лустюк, Володимир Зламан. 60.83 сек.
2. Тимощук, Макар Левішин, Лустюк, Володимир Зламан (П). 61.29 сек.
3. Тимощук, Лустюк, Володимир Зламан, Макар Левішин (П). 60.02 сек.
4. Тимощук, Макар Левішин, Лустюк, Володимир Зламан (П). 59.83 сек. – НЧД.

Суддівська колегія:
Головний суддя: суддя І категорії Михайло Нечаєв (Рівне).
Помічник головного судді: суддя І категорії Сергій Головня (Рівне).
Директор змагань: суддя І категорії Сергій Маринич (Рівне).
Головний секретар: суддя ІІ категорії Ігор Соколовський (Рівне).
Суддя-хронометрист: суддя ІІ категорії Ігор Соколовський (Рівне).
Старший суддя на старті-фініші: суддя ІІ категорії Олександр Кутик (Рівне).
Суддя на старті-фініші: суддя НК Юрій Бєлощук (Рівне).
Суддя на старті фініші: суддя І категорії Петро Семенович (Рівне).
Старший суддя закритого парку: суддя І категорії Сергій Войтюк (Рівне).
Суддя закритого парку: суддя НК категорії Тарас Мисливий (Рівне).
Суддя закритого парку: суддя І категорії Віталій Марчук (Рівне).
Судді на віражах:   суддя ІІ категорії Сергій Трікіша (Рівне).
                                  суддя ІІ категорії Павло Сакур (Рівне).
                                  суддя ІІ категорії Євген Рябуненко (Рівне).
                                  суддя ІІ категорії Юрій Мартинюк (Рівне).
Спортивний коментатор: В’ячеслав Крижанівський (Рівне).

11 червня 2021 р.

11 червня. Цей день в історії рівненського спідвею.

У різні роки цього дня, 11 червня, наші гонщики виступали у різноманітних змаганнях та перемагали. Ось короткий огляд гонок, що відбулися 11 червня.

11 червня 1961 року.
60 років тому.
У Рівному відбувся ІІ особистий чемпіонат Рівненської області, перемогу у якому з комплектом (12 очок) здобув 20-річний рівнянин Віталій Шило, друге місце посів минулорічний переможець Борис Савойський, програвши лише чемпіону, 3-м був Володимир Ульянін.

11 червня 1964 року.
На львівському стадіоні СКА пройшла міжнародна гонка з участю гонщиків СРСР та Польщі (особиста). Змагання виграв польський гонщик Анджей Погожельські, 2-м був вихованець рівненського спідвею, котрий представляв львівський клуб СКА Віталій Шило, 3-є місце посів Геннадій Куриленко.


Світлина з особистого архіву Віталія Шила.

11 червня 1972 року.
На рівненському мототреку у зустрічі командного чемпіонату СРСР, клас А, господарі здобули впевнену перемогу над „Локомотивом” (Даугавпілс) – 45:33. Кращими у своїх командах були: Віктор Трофимов, котрий здобув малий комплект (11 + 1*) очок у 4 заїздах, та Анатолій Петровський – 12 очок у
5 заїздах.

11 червня 1976 року.
45 років тому.
Після двох півфіналів, що два дні поспіль пройшли напередодні, 11 червня 1976 року, у Червонограді пройшов фінал особисто-командного чемпіонату України.
Чемпіоном України в особистому заліку вперше став 24-річний вихованець рівненського спідвею Володимир Рожанчук, він виграв всі заїзди, і з комплектом (15 очок) піднявся на вищу сходинку п’єдесталу, 2-е місце посів вознесенець Анатолій Миронов (14 очок), третім став червоноградець Олег Дзядик. 
У командному заліку перемогу святкувала команда нашої області у складі Володимир Рожанчук – Павло Хлиновський (23 пункти), котра на 1 очко випередила збірну Львівської області.

11 червня 1986 року.
35 років тому.
У гонці командного чемпіонату країни серед команд вищої ліги, західна зона, рівненський „Сигнал” не без проблем подолав вдома команду „Тайфун” (Еліста) – 61:47. 
У складі господарів були відсутні збірники країни – Віктор Кузнєцов, Володимир Трофимов, Ігор Марко, та Віктор Сурхаєв. Ця гонка стала дебютною у вищій лізі для 17-річних вихованців рівненського спідвею Володимира Колодія та Віктора Пастухова, котрі вперше виступали у команді: Володимир Колодій (№ 2) стартував у парі з Ігорем Звєрєвим, і здобув 4 очки та 1 бонус; Віктор Пастухов (№ 8) був другим запасним і у 2 заїздах набрав одне очко. Старші і досвідченіші колеги наших юніорів відзначилися комплектами – Ігор Звєрєв (№ 1) та Анатолій Жабчик (№ 3) завоювали по 18 очок кожен. У команді гостей по 14 очок здобули Олексій Ольховський та Василь Заруцький.

11 червня 1990 року.
На треку у Новосибірську у гонці командного чемпіонату країни, перша ліга, клас А, рівненський КАМАЗ у запеклій боротьбі поступився господарям – „Сибір” (Новосибірськ) здобули перемогу з рахунком 75:71. Віктор Гайдим та Ігор Марко набрали по 18 очок кожен, Сергій Тершак – 13, Олег Гулюк – 9 і 3 бонуси, Валерій Соколовський – 8 та Ігор Онищук – 5. Нагадаю, що у чемпіонаті 1990 року у порядку експерименту нарахування очок здійснювалося за схемою 4-3-2-1. Проте наступного року від цього відмовилися.

11 червня 1998 року.
У міжнародному турнірі з довгого треку Володимир Трофимов посів 8-е місце (9 очок). Гонка відбулася в Німеччині (Оутруп).

11 червня 2000 року.
У розіграші клубного Кубку європейських чемпіонів у групі А, що відбувся у Даугавпілсі, у складі команди „Спідвей-Локомотив” (Даугавпілс) виступав рівнянин Ігор Марко. Він набрав 9 очок із 35 командних, проте цього не вистачило для перемоги – латвійська дружина посіла лише 3-є місце, а до фіналу вийшов клуб Zlata Prilba Pardubice (Чехія) (45 очок).

11 червня 2017 року.
Особисту гонку ІІІ раунду першого розіграшу турніру Speedway Friendship Cup (SFC) на рівненському мототреку впевнено виграв наш гонщик Станіслав Мельничук, котрий представляв КЗ „Рівненський міський спортивно-технічний клуб”. 
Лідер команди напередодні вніс найбільший вклад у перемогу у командному турнірі (10 + 1*) очок із 32 командних, а 11 червня Станіслав переміг з комплектом (15 пунктів), ставши автором кращого часу дня – 67.05 сек. 
Друге місце тоді в особистому заліку посів угорець Йожеф Табака (14 очок), третім був аргентинець Факундо Албін, котрий з 12 пунктами виграв додатковий заїзд в Андрія Кобріна. Аргентинець виступав по іспанській ліцензії і представляв польський клуб MS Slask Swietochlowice. 
Інші рівняни посіли наступні місця: Андрій Кобрін з 12 очками став 4-м, програвши аргентинцю додатковий заїзд, Максим Росощук став 6-м, він жахливо розпочав гонку, маючи 0 очок, а потім відмінно провів три заключні серії заїздів, вигравши їх (9 очок), Віталій Лисак з 7 пунктами став 7-м, а Марко Левішин, котрий був у гонці запасним гонщиком, з 4 очками посів 13-е місце.

11 червня 2019 року.
На треку в Ополє (Польща) пара з Любліна Віктор Лампарт та Віктор Трофимов-молодший перемогла у відбірковій гонці юніорського чемпіонату Польщі серед пар: Віктор Лампарт здобув у 5 заїздах малий комплект – (14 + 1*) очок, Віктор Трофимов-молодший – 10 очок і 3 бонуси.

Марко ЛЕВІШИН - переможець IV раунду Nice Cup. Кросно. 10 червня 2021 року.

Незважаючи на невелику кількість стартів у нинішньому сезоні, рівнянин Марко Левішин, вихованець "Рівненського міського спортивно-технічного клубу", блискуче виступив у Кросно у гонці IV раунду Nice Cup, що відбулася 10 червня 2021 року. 
Це був лише другий офіційний старт нашого юніора цьогоріч. 
І якщо у гонці цього ж турніру (ІІ раунд) у Лодзі 13 травня Марко посів лише 7-е місце, то в Кросно він виграв всі 4 заїзди у своїй 1-й групі, а потім і фінал. 
Вітаємо Марка з перемогою та з черговим комплектом пунктів!



Світлини Матеуша Біскупа.

Марко вперше виступав на треку в Кросно, і ця арена стала для нашого юніора 32-ю, де виступав рівнянин.

Тепер очікуємо вдалих стартів у суботу в Даугавпілсі, де 12 червня відбудеться кваліфікаційний раунд № 1 особистого чемпіонату світу серед юніорів, і побажаємо Марку успішного виступу на доріжці стадіону "Локомотив". 
Він стартуватиме під № 12.

Результати гонки в Кросно:

Група 1:
1. № 11 Марко Левішин (Lokomotive Daugavpils) (3, 3, 3, 3) = 12.
2. № 4 Себастьян Шостак (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (3, 3, 2, 3) = 11.
3. № 8 Якуб Пошта (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (3, 3, 2, 2) = 10.
4. № 9 Віктор Рафалскі (GKM Grudziądz) (2, 1, 3, 2) = 8.
5. № 10 Алан Шчотка (Wybrzeże Gdańsk) (1, 2, 3, 2) = 8.
6. № 5 Артьом Юхно (Lokomotive Daugavpils) (0, 1, 2, 3) = 6.
7. № 7 Каетан Купець (Włókniarz Częstochowa) (1, 2, 1, 1) = 5.
8. № 2 Матеуш Яблоньські (GTM Start Gniezno) (2, 2, Н/С, Н/С) = 4.
9. № 6 Хуберт Яблоньські (Unia Leszno) (2, 1, 1, 0) = 4.
10. № 1 Антоні Менсел (Unia Leszno) (В/2хв., П, 1, 1) = 2.
11. № 3 Бартош Глоговські (Polonia Bydgoszcz) (П/3/В, 0, П, 1) = 1.
№ 12 – без гонщика.

Група 2:
1. № 16 Пьотр Грішпіньські (Wybrzeże Gdańsk) (3, 3, 3, 3) = 12.
2. № 20 Бартош Цужитек [замість Оскара Хуріша (GTM Start Gniezno)] (3, 3, 2, 2) = 10.
3. № 18 Андрій Розалюк (Włókniarz Częstochowa) (1, 3, 3, 2) = 9.
4. № 22 Олексій Пілац (Polonia Bydgoszcz) (3, 1, 1, 3) = 8.
5. № 13 Нікіта Кауліньш (Lokomotive Daugavpils) (2, 2, 3, В2) = 7.
6. № 17 Кацпер Гжелак (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (2, 2, П/В, 3) = 7.
7. № 23 Олів’є Бушкєвіч (Unia Leszno) (2, 2, 2, П/1/В) = 6.
8. № 15 Северин Оргацкі (GKM Grudziądz) (1, 1, 2, П) = 4.
9. № 19 Якуб Срока (Orzeł Łódź) (П, 1, 1, 1) = 3.
10. № 14 Максим Боровяк (Unia Leszno) (0, 0, 0, 2) = 2.
№ 21 Францішек Карчевські (Włókniarz Częstochowa) – Н/В.
№ 24 – без гонщика.

Заїзди:
1. R/R. Шостак, Матеуш Яблоньські, Глоговські (П/3/В), Менсел (В/2хв.).
2. Пошта, Хуберт Яблоньські, Купець, Юхно.
3. Левішин, Рафалскі, Шчотка.
4. Грішпіньські, Кауліньш, Оргацкі, Боровяк.
5. Цужитек, Гжелак, Розалюк, Срока (П).
6. Пілац, Бушкєвіч.
7. R/R. Пошта, Купець, Рафалскі, Менсел (П).
8. Шостак, Шчотка, Юхно.
9. Левішин, Матеуш Яблоньські, Хуберт Яблоньські, Глоговські.
10. Цужитек, Кауліньш, Срока.
11. Грішпіньські, Гжелак, Пілац.
12. Розалюк, Бушкєвіч, Оргацкі, Боровяк.
13. Шчотка, Юхно, Менсел, Глоговські.
14. Левішин, Шостак, Купець, Матеуш Яблоньські (Н/С).
15. Рафалскі, Пошта, Хуберт Яблоньські.
16. R/R. Кауліньш, Оргацкі, Пілац, Гжелак (П/В).
17. Грішпіньські, Бушкєвіч, Срока, Боровяк.
18. Розалюк, Цужитек.
19. Левішин, Шчотка, Купець, Хуберт Яблоньські.
20. Шостак, Пошта, Глоговські.
21. Юхно, Рафалскі, Менсел, Матеуш Яблоньські (Н/С).
22. R/R. Пілац, Розалюк, Срока, Бушкєвіч (П/1/В).
23. Грішпіньські, Цужитек, Оргацкі (П).
24. Гжелак, Боровяк, Кауліньш (В2).

Фінал:
25. Левішин, Грішпіньські, Шостак, Цужитек (П).

Остаточна класифікація після фіналу:
1. № 11 Марко Левішин (Lokomotive Daugavpils) (3, 3, 3, 3) = 12 + 4.
2. № 16 Пьотр Грішпіньські (Wybrzeże Gdańsk) (3, 3, 3, 3) = 12 + 3.
3. № 4 Себастьян Шостак (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (3, 3, 2, 3) = 11 + 2.
4. № 20 Бартош Цужитек [замість Оскара Хуріша (GTM Start Gniezno)] (3, 3, 2, 2) = 10 + П.
5. № 8 Якуб Пошта (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (3, 3, 2, 2) = 10.
6. № 18 Андрій Розалюк (Włókniarz Częstochowa) (1, 3, 3, 2) = 9.
7. № 22 Олексій Пілац (Polonia Bydgoszcz) (3, 1, 1, 3) = 8.
8. № 9 Віктор Рафалскі (GKM Grudziądz) (2, 1, 3, 2) = 8.
9. № 10 Алан Шчотка (Wybrzeże Gdańsk) (1, 2, 3, 2) = 8.
10. № 13 Нікіта Кауліньш (Lokomotive Daugavpils) (2, 2, 3, В2) = 7.
11. № 17 Кацпер Гжелак (TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.) (2, 2, П/В, 3) = 7.
12. № 5 Артьом Юхно (Lokomotive Daugavpils) (0, 1, 2, 3) = 6.
13. № 23 Олів’є Бушкєвіч (Unia Leszno) (2, 2, 2, П/1/В) = 6.
14. № 7 Каетан Купець (Włókniarz Częstochowa) (1, 2, 1, 1) = 5.
15. № 2 Матеуш Яблоньські (GTM Start Gniezno) (2, 2, Н/С, Н/С) = 4.
16. № 6 Хуберт Яблоньські (Unia Leszno) (2, 1, 1, 0) = 4.
17. № 15 Северин Оргацкі (GKM Grudziądz) (1, 1, 2, П) = 4.
18. № 19 Якуб Срока (Orzeł Łódź) (П, 1, 1, 1) = 3.
19. № 14 Максим Боровяк (Unia Leszno) (0, 0, 0, 2) = 2.
20. № 1 Антоні Менсел (Unia Leszno) (В/2хв., П, 1, 1) = 2.
21. № 3 Бартош Глоговські (Polonia Bydgoszcz) (П/3/В, 0, П, 1) = 1.
№ 21 Францішек Карчевські (Włókniarz Częstochowa) – Н/В.
№ 12 – без гонщика.
№ 24 – без гонщика.

Головний суддя: Бартош Ігнашевські.