Badge "50 years of speedway in Rovno"

19 жовтня 2019 р.

71-а Zlatá Přilba. Пардубіце. 06 жовтня 2019 року.


Недільний ранок 06 жовтня 2019 року несхожий на попередній. Яскраве сонце, чудова погода, що додає оптимізму та очікування цікавої та запеклої гонки. На початку ми вирушаємо на знаменитий іподром – Dostihové závodiště Pardubice, де власне і розпочиналася у 1929 році Zlatá Přilba. Короткий променад історичними місцями, про що вийде окремий репортаж, і ми вирушаємо на Світков.
На треку йдуть останні приготування доріжки, гонщиків, механіків, менеджерів спортсменів та всього навколоспідвейного господарства, включно з продавцями їжі та напоїв. Навіть в’єтнамська кухня тут була представлена.


Стартовий склад 71-ї Прілби:
№ 1 Джейсон Дойл (Австралія)
№ 2 Джек Холдер (Австралія)
№ 3 Кріс Холдер (Австралія)
№ 4 Макс Фрік (Австралія)
№ 5 Юріца Павліч (Хорватія)
№ 6 Мадс Хансен (Данія) [замість Ханса Андерсена (Данія)]
№ 7 Лассе Бйєрре (Данія)
№ 8 Анджей Лєбєдєв (Латвія)
№ 9 Теро Аарніо (Фінляндія)
№ 10 Кріс Харріс (Англія)
№ 11 Бен Баркер (Англія)
№ 12 Макс Ділгер (Німеччина)
№ 13 Міхаель Хьортель (Німеччина)
№ 14 Лукас Фінхаге (Німеччина)
№ 15 Патрік Мікель (Чехія) [замість Кевіна Вольберта (Німеччина)]
№ 16 Норберт Магоші (Угорщина)
№ 17 Мікеле Пако Кастанья (Італія)
№ 18 Ніколас Коватті (Італія)
№ 19 Алессандро Міланезе (Італія)
№ 20 Патрік Дудек (Польща)
№ 21 Адріан Гала (Польща)
№ 22 Руне Холта (Польща)
№ 23 Глєб Чугунов (Росія)
№ 24 Віктор Кулаков (Росія)
№ 25 Матіч Івачіч (Словенія)
№ 26 Матей Загар (Словенія)
№ 27 Мартін Вацулік (Словаччина)
№ 28 Понтус Аспгрен (Швеція)
№ 29 Антоніо Ліндбак (Швеція)
№ 30 Йозеф Франц (Чехія)
№ 31 Зденек Холуб (Чехія)
№ 32 Ян Квех (Чехія)
№ 33 Вацлав Мілік-молодший (Чехія)
№ 34 Зденек Сімота (Чехія)
№ 35 Ондрей Сметана (Чехія)
№ 36 Гінек Штіхауер (Чехія)
R1 Ярослав Пєтрак (Чехія)
R2 Мартін Гавенда (Чехія)

Головний суддя: Павел Вана (Чехія).
Президент жюрі: Павел Кубеш (Чехія).
Директор змагань: Евжен Ербан (Чехія).

Фотосесія з самим Шоломом і о 12:50 за київським часом розпочинається парад-представлення гонщиків:












Зворушив гімн Чехії у виконанні Карела Готта - чеської легенди, котрий прославив свою країну на весь світ. Нагадаю всім, що Карел Готт помер 01 жовтня 2019 року...


Після представлення учасників о 13:37 розпочалася гонка.
Трибуни досить щільно заповнені, хоча аншлагу не спостерігається…




Поруч зі стадіоном - безліч автомобілів:


Моменти гонки:









Активно вболіває на трибуні та щось обговорює з колегами відомий австрійський гонщик Гейнріх Шатцер, котрий 8 разів стартував у Золотому Шоломі (найкращий його результат був у 1993 році - 15-е місце):





Старт фінального заїзду, впевнена їзда Джейсона Дойла (жовтий шолом) та його переможний фініш у Великому фіналі. І сенсаційний виступ Анджея Лєбєдєва (Латвія) (білий шолом), котрий посів 2-е місце, третім фінішував Патрік Дудек (Польща). За перших двох гонщиків я і уболівав:








Результати гонки:

Кваліфікаційні заїзди.

1-а кваліфікаційна група:
1. № 28 Понтус Аспгрен (Швеція) (5, 5, Н/С) = 10.
2. № 7 Лассе Бйєрре (Данія) (3, 4, 4) = 8.
3. № 30 Йозеф Франц (Чехія) (4, 3, 3) = 7.
4. № 18 Ніколас Коватті (Італія) (1, 1, 5) = 6.
5. № 12 Макс Ділгер (Німеччина) (2, 2, 2) = 4.
6. № 16 Норберт Магоші (Угорщина) (0, 0, 1) = 1.
Запасний R1 Ярослав Пєтрак (0) = 0.

2-а кваліфікаційна група:
1. № 8 Анджей Лєбєдєв (Латвія) (5, 5, Н/С) = 10.
2. № 9 Теро Аарніо (Фінляндія) (4, Ф, 5) = 9.
3. № 34 Зденек Сімота (Чехія) (2, 4, 3) = 7.
4. № 14 Лукас Фінхаге (Німеччина) (1, 3, 4) = 7.
5. № 36 Гінек Штіхауер (Чехія) (3, 2, 2) = 5.
6. № 21 Адріан Гала (Польща) (П/Н/С1, –, –) = 0.
Запасний R2 Мартін Гавенда (Чехія) (Сх/6, 1, 1) = 2.

3-я кваліфікаційна група:
1. № 2 Джек Холдер (Австралія) (5, 5, Н/С) = 10.
2. № 25 Матіч Івачіч (Словенія) (3, 2, 5) = 8.
3. № 11 Бен Баркер (Англія) (2, 4, 4) = 8.
4. № 31 Зденек Холуб (Чехія) (4, 3, 3) = 7.
5. № 19 Алессандро Міланезе (Італія) (1, 1, 1) = 2.
6. № 23 Глєб Чугунов (Росія) (Сх, –, –) = 0.
Запасний R1 Ярослав Пєтрак (Чехія) (0, 2) = 2.

4-а кваліфікаційна група:
1. № 24 Віктор Кулаков (Росія) (3, 3, 5) = 8.
2. № 17 Мікеле Пако Кастанья (Італія) (1, 5, 3) = 8.
3. № 10 Кріс Харріс (Англія) (4, 4, 4) = 8.
4. № 13 Міхаель Хьортель (Німеччина) (5, Сх/1, 2) = 7.
5. № 35 Ондрей Сметана (Чехія) (2, 2, 1) = 4.
6. № 15 Патрік Мікель (Чехія) (0, 1, 0) = 1.

Позаїздно:
1. Аспгрен, Франц, Бйєрре, Ділгер, Коватті, Магоші. 67.84 сек.
2. R/R. Лєбєдєв, Аарніо, Штіхауер, Сімота, Фінхаге, Гавенда (Сх/6) [замість Гали (П/Н/С)]. 68.25 сек.
3. Джек Холдер, Холуб, Івачіч, Баркер, Міланезе, Чугунов (Сх). 69.30 сек.
4. Хьортель, Харріс, Кулаков, Сметана, Кастанья, Мікель. 68.69 сек.
5. Аспгрен, Бйєрре, Франц, Ділгер, Коватті, Магоші. 67.56 сек.
6. R/R. Лєбєдєв, Сімота, Фінхаге, Штіхауер, Гавенда (замість Гали), Аарніо (Ф). 68.31 сек.
7. Джек Холдер, Баркер, Холуб, Івачіч, Міланезе, Пєтрак (замість Чугунова). 67.28 сек.
8. Кастанья, Харріс, Кулаков, Сметана, Мікель, Хьортель (Сх/1). 68.41 сек.
9. Коватті, Бйєрре, Франц, Ділгер, Магоші, Пєтрак [замість Аспгрена (Н/С)]. 68.38 сек.
10. Аарніо, Фінхаге, Сімота, Штіхауер, Гавенда (замість Гали), Лєбєдєв (Н/С). 68.40 сек.
11. Івачіч, Баркер, Холуб, Пєтрак (замість Чугунова), Міланезе, Джек Холдер (Н/С). 67.47 сек.
12. Кулаков, Харріс, Кастанья, Хьортель, Сметана, Мікель. 68.42 сек.

Чвертьфінальні заїзди.

1-а чвертьфінальна група:
1. № 20 Патрік Дудек (Польща) (5, 3, 5) = 10.
2. № 9 Теро Аарніо (Фінляндія) (3, 5, 2) = 8.
3. № 26 Матей Загар (Словенія) (Сх, 4, 3) = 7.
4. № 32 Ян Квех (Чехія) (2, Сх, 4) = 6.
5. № 28 Понтус Аспгрен (Швеція) (4, 2, П/Н/С) = 6.
6. № 11 Бен Баркер (Англія) (1, 1, 1) = 2.
Запасний R1 Ярослав Пєтрак (Чехія) (0) = 0.

2-а чвертьфінальна група:
1. № 33 Вацлав Мілік-молодший (Чехія) (3, 3, 5) = 8.
2. № 24 Віктор Кулаков (Росія) (1, 5, 3) = 8.
3. № 4 Макс Фрік (Австралія) (4, 4, 4) = 8.
4. № 7 Лассе Бйєрре (Данія) (5, 1, 0) = 6.
5. № 5 Юріца Павліч (Хорватія) (0, 2, 2) = 4.
6. № 34 Зденек Сімота (Чехія) (2, 0, 1) = 3.

3-я чвертьфінальна група:
1. № 1 Джейсон Дойл (Австралія) (5, В, 4) = 9.
2. № 2 Джек Холдер (Австралія) (4, 5, Н/С) = 9.
3. № 29 Антоніо Ліндбак (Швеція) (3, 3, 5) = 8.
4. № 22 Руне Холта (Польща) (1, 4, 3) = 7.
5. № 17 Мікеле Пако Кастанья (Італія) (2, 2, 2) = 4.
6. № 30 Йозеф Франц (Чехія) (0, В, 1) = 1.

4-а чвертьфінальна група:
1. № 27 Мартін Вацулік (Словаччина) (5, 5, Н/С) = 10.
2. № 3 Кріс Холдер (Австралія) (3, 4, 5) = 9.
3. № 8 Анджей Лєбєдєв (Латвія) (4, 3, 4) = 8.
4. № 6 Мадс Хансен (Данія) (1, 1, 3) = 4.
5. № 10 Кріс Харріс (Англія) (2, 2, 2) = 4.
6. № 25 Матіч Івачіч (Словенія) (П/В, –, –) = 0.
Запасний R1 Ярослав Пєтрак (Чехія) (0, 1) = 1.

Позаїздно:
13. Дудек, Аспгрен, Аарніо, Квех, Баркер, Загар (Сх). 67.75 сек.
14. Бйєрре, Фрік, Мілік-молодший, Сімота, Кулаков, Павліч. 68.56 сек.
15. Дойл, Джек Холдер, Ліндбак, Кастанья, Холта, Франц. 67.66 сек.
16. R/R. Вацулік, Лєбєдєв, Кріс Холдер, Харріс, Хансен, Івачіч (П/В). 68.13 сек.
17. R/R. Аарніо, Загар, Дудек, Аспгрен, Баркер, Квех (Сх). 69.00 сек.
18. Кулаков, Фрік, Мілік-молодший, Павліч, Бйєрре, Сімота. 68.97 сек.
19. Джек Холдер, Холта, Ліндбак, Кастанья, Дойл (В), Франц (В). 67.81 сек.
20. Вацулік, Кріс Холдер, Лєбєдєв, Харріс, Хансен, Пєтрак (замість Івачіча). 68.22 сек.
21. R/R. Дудек, Квех, Загар, Аарніо, Баркер, Пєтрак [замість Аспгрена (П/Н/С)]. 69.72 сек.
22. Мілік-молодший, Фрік, Кулаков, Павліч, Сімота, Бйєрре. 69.03 сек.
23. Ліндбак, Дойл, Холта, Кастанья, Франц, Джек Холдер (Н/С). 68.12 сек.
24. Кріс Холдер, Лєбєдєв, Хансен, Харріс, Пєтрак (замість Івачіча), Вацулік (Н/С). 68.60 сек.

Півфінальні заїзди.

1-а півфінальна група:
1. № 8 Анджей Лєбєдєв (Латвія) (4, 1, 5) = 9.
2. № 2 Джек Холдер (Австралія) (2, 5, 3) = 8.
3. № 20 Патрік Дудек (Польща) (5, 3, Н/С) = 8.
4. № 27 Мартін Вацулік (Словаччина) (3, 2, 4) = 7.
5. № 24 Віктор Кулаков (Росія) (1, 4, 2) = 6.
6. № 26 Матей Загар (Словенія) (Сх, 0, 1) = 1.

2-а півфінальна група:
1. № 1 Джейсон Дойл (Австралія) (5, 5, Н/С) = 10.
2. № 4 Макс Фрік (Австралія) (1, 4, 4) = 8.
3. № 29 Антоніо Ліндбак (Швеція) (2, В, 5) = 7.
4. № 3 Кріс Холдер (Австралія) (4, 2, 3) = 7.
5. № 33 Вацлав Мілік-молодший (3, 3, 2) = 6.
6. № 9 Теро Аарніо (Фінляндія) (0, 1, Н/С) = 1.

Позаїздно:
25. Дудек, Лєбєдєв, Вацулік, Джек Холдер, Кулаков, Загар (Сх). 68.60 сек.
26. Дойл, Кріс Холдер, Мілік-молодший, Ліндбак, Фрік, Аарніо. 69.53 сек.
27. Джек Холдер, Кулаков, Дудек, Вацулік, Лєбєдєв, Загар. 68.31 сек.
28. Дойл, Фрік, Мілік-молодший, Кріс Холдер, Аарніо, Ліндбак (В). 68.97 сек.
29. Лєбєдєв, Вацулік, Джек Холдер, Кулаков, Загар, Дудек (Н/С). 69.43 сек.
30. Ліндбак, Фрік, Кріс Холдер, Мілік-молодший, Дойл (Н/С), Аарніо (Н/С). 68.63 сек.

31. Малий фінал (заїзд за 7-12 місця):
1. № 27 Мартін Вацулік (Словаччина) = 5. 102.71 сек.
2. № 26 Матей Загар (Словенія) = 4.
3. № 3 Кріс Холдер (Австралія) = 3.
4. № 24 Віктор Кулаков (Росія) = 2.
5. № 33 Вацлав Мілік-молодший (Чехія) = 1.
6. № 9 Теро Аарніо (Фінляндія) = 0.

32. Великий фінал (заїзд за 1-6 місця):
1. № 1 Джейсон Дойл (Австралія) = 5. 103.31 сек.
2. № 8 Анджей Лєбєдєв (Латвія) = 4.
3. № 20 Патрік Дудек (Польща) = 3.
4. № 4 Макс Фрік (Австралія) = 2.
5. № 29 Антоніо Ліндбак (Швеція) = 1.
6. № 2 Джек Холдер (Австралія) = 0.

Нагородження, куди не вдалося потрапити, прес-конференція та фото:









Рівненський подарунок Евжену Ербану, його вручили Сергій Уманцев, Андрій Деркач та Орест Погореляк ще на треку:


Фото в закритому автопарку та вітання переможцю:













Фото з Яном Яну, відомим чеським статистиком, зробити не вдалося, адже і він, і я були сильно зайняті. Що ж, буде нагода наступного року.

Au revoir, PARDUBICE!!!