Badge "50 years of speedway in Rovno"

6 серпня 2018 р.

06 серпня 1972 року. Ленінград. Мототрек. Півфінал особистого чемпіонату СРСР. Другий день.

05-06 серпня 1972 року на ленінградському мототреку відбувся один з трьох півфіналів особистого чемпіонату СРСР. До Північної Пальміри приїхали гонщики, котрі успішно здолали чвертьфінальний бар'єр. Ровенські гонщики в 1/4 виступали на домашньому мототреку, і відразу 6 ровенчан пробилися до півфіналу: 5 - як основні гонщики (Григорій Хлиновський, Віктор Трофимов, Василь Мурашко, Володимир Рожанчук [представляв Львів], Володимир Сімак) та Анатолій Раєвський - як запасний. Проте в Ленінграді глядачі побачили лише чотирьох з них - з різних причин не змогли прибути Василь Мурашко та Анатолій Раєвський.

У перший день перемогу здобув ленінградець Василь Батурін (14 очок). Георгій Іванов (Ленінград), Анатолій Кузьмін з Даугавпілса, ровенчанин Григорій Хлиновський та Анатолій Петровський (Даугавпілс) набрали по 12 очок кожен, і розташувалися саме у такій послідовності у підсумку половини фіналу. Ще три гонщики здобули по 9 пунктів: Володимир Леонов (Ленінград), Віктор Трофимов (Ровно) та Вадим Вольський (Даугавпілс). Володимир Рожанчук завоював 5 очок, а Володимир Сімак - лише 2.

06 серпня все розставило на свої місця:
Василь Батурін виграв всі 5 заїздів, здобув комплект - 15 очок та 1-е місце у домашньому півфіналі (29 очок).
Георгій Іванов та Анатолій Кузьмін посіли 2-е та 3-є місця у другий день, набравши по 13 очок кожен, і розташувалися аналогічним чином у підсумку півфіналу (по 25 очок у кожного).
Місця з 4-го по 6-е посіли:
Віктор Трофимов (Ровно) (2, 3, 2, 0, 3) = 10.
Анатолій Петровський (Даугавпілс (2, 1, 3, 1, 3) = 10.
Володимир Рожанчук (Львів) (3, 2, 2, 1, 2) = 10.
Григорій Хлиновський з 8 очками та двома сходами посів 7-е місце, показавши при цьому кращий час дня у 4-му заїзді - 79.2 сек.
Ровенчани остаточно зайняли 5-е, 6-е, 9-е та 14-е місця:
5. Григорій Хлиновський - 20.
6. Віктор Трофимов - 19.
9. Володимир Рожанчук - 15.
14. Володимир Сімак - 4.
Перші двоє потрапили до фіналу, що відбувся через тиждень у Новосибірську.

06 серпня у різні роки відбулися інші цікаві гонки.

1962 рік. Львів. Стадіон СКА.
Заключний, 5-й раунд, особисто-командного чемпіонату СРСР, другий день. Ровенчанин Віталій Шило, котрий з 1962 року виступав у львівській команді, посів 2-е місце, напередодні вигравши гонку. Проте результати заключного етапу у Львові та Уфі до командного заліку не були кваліфіковані.

1965 рік. Ровно. Мототрек.
Півфінальний турнір ІІІ Всесоюзної Спартакіади з технічних видів спорту. Гонку виграли гонщики Москви, збірна України посіла 2-е місце, збірна Естонії - 3-є, Вірменія була 4-ю, Узбекистан - 5-м та Литва замкнула шістку.

1968 рік. Ровно. Мототрек.
Відбулася гонка другого дня півфіналу особистого чемпіонату СРСР серед юніорів. Анатолій Раєвський та Григорій Хлиновський виходять до фіналу, що пройшов у Новосибірську. Повних результатів, на жаль, немає...

1969 рік. Ровно. Мототрек.
Міжнародна товариська зустріч з участю гонщиків України та НДР (особиста).
З комплектом - 15 очок, перемогу здобув Герхард Уленброк, його земляк Ганс-Юрген Фрітц посів 3-є місце, а Віктор Трофимов з 13 очками вклинився між ними на 2-у сходинку.

1987 рік. Ровно. Мототрек.
Командний чемпіонат СРСР. Вища ліга.
"Сигнал" (Ровно) - "Кузбас" (Кемерово) 75:33.
Володимир Трофимов та Ігор Звєрєв набрали по 15 очок кожен, Анатолій Жабчик - 12, Ігор Марко - 11, Віктор Пастухов - 9, Володимир Колодій - 7, Віктор Сурхаєв - 6.

1987 рік. Стерлітамак. Стадіон "Будівельник".
Командний чемпіонат СРСР. Перша ліга. Група "А".
"Урал" (Стерлітамак) - "Локомотив" (Даугавпілс) 36:72.
Результат 49-річного ветерана:
№ 12 Віктор Трофимов, "Локомотив" (Даугавпілс) (2*, П, 2*, 1, 1, 2*) = 8 + 3.
У тій гонці Віктор Трофимов виступав у парі з Андрієм Корольовим, котрий здобув у Стерлітамаку комплект - 18 пунктів.
Нев'янучий Віктор Трофимов провів декілька гонок у складі команди "Локомотив" (Даугавпілс), відгукнувшись на прохання клубу допомогти залізничникам у чемпіонаті.