Badge "50 years of speedway in Rovno"

24 травня 2021 р.

Кубок Рівненської області у класі 125 куб. см, присвячений 62-й річниці рівненського спідвею. Рівне. Мототрек. 23 травня 2021 року.

23 травня 2021 року на рівненському мототреку відбулося відкриття сезону, головними дійовими особами якого стали юні гонщики. На гаревій доріжці змагалися юнаки у класі мотоциклів до 125 куб. см. за V Кубок Рівненської області. Турнір був присвячений 62-й річниці рівненського спідвею!

Перемогу у гонці здобув 12-річний вихованець латвійського спідвею з відомого клубу "AUSEKLIS" (Рига) Дамір Філімонов. Він вже третій рік займається спідвеєм, у минулому сезоні стартував у всіх 3 раундах Балтійської Спідвейної Ліги у класі 125 куб. см (2 раунди не відбулися із-за карантину), де посів загальне 5-е місце.

У Рівному склад учасників у день змагань зменшився до 9: із-за травми не зміг прийняти участь здібний брат Марка Левішина - Макар Левішин, а Назар і Віктор Парницькі з Радивилова віддали перевагу змаганням з мотокросу у м. Бучач Тернопільської області. Таким чином, боротьбу за Кубок області вели 9 учасників.

Організатор змагань – громадська організація „Клуб вболівальників рівненського спідвею”, голова правління – Сергій Головня, за підтримки: управління молодіжної політики та спорту департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації, Рівненського обласного осередку Федерації мотоциклетного спорту України та Рівненської обласної організації ТСОУ.

Згідно із затвердженим Положенням спортсмени змагалися у 4 серіях основних заїздів, у кожному з яких стартувало по 3 гонщики (дистанція 3 кола). Нарахування очок за схемою 3-2-1. Гонщики, які посіли 1-2-е місця після основної серії, відразу вийшли до фіналу. Це Роман Капустін, котрий виграв всі свої 4 заїзди (12 очок) та Михайло Тимощук (11 очок).

Ще два фіналісти визначилися у заїзді „Останній шанс”, де стартувало 4 гонщики, які посіли після основної серії місця з 3-го по 6-е. У цьому заїзді стартували Дамір Філімонов (10 очок), Василь Зламан (9 очок), Захар Лустюк (8 очок) та Владислав Дуда (6 очок). Заїзд з другої спроби виграв латвійський юнак Дамір Філімонов, 2-м був Василь Зламан. Вони й потрапили до фіналу. 3-є місце посів Владислав Дуда, а Захар Лустюк допустив падіння при виході з 2-го віражу 2-го кола, і до повторного старту не був допущений...

Фінальний заїзд розпочався зі сходу на старті Василя Зламана. А лідерство захопив Дамір Філімонов, і впевнено довів заїзд до перемоги, незважаючи на запеклі атаки Романа Капустіна. У фінальному заїзді Дамір показав і найкращий час дня - 59.19 сек. Рекорд треку, встановлений для цього класу мотоциклів в останній день жовтня 2020 року Назаром Парницьким - 58.86 сек., втримався.
Нарахування очок у двох останніх заїздах 3-2-1-0.

Численні глядачі, котрі відвідали змагання юнаків, палко вболівали на трибунах та щиро вітали переможця і призерів Кубку під час нагородження. Нагороди вручали Сергій Головня, Віктор Гайдим, Віталій Ліпський та Рівненський міський голова Олександр Третяк.

Окремий приз за жагу до боротьби отримав Василь Зламан:

Повні результати змагань:

V Кубок Рівненської області зі спідвею у класі 125 куб. см, присвячений 62-й річниці рівненського спідвею (відкритий). Рівне. Мототрек. 23 травня 2021 року. 13:00 год.

1. № 7 Дамір Філімонов (Auseklis, Рига, Латвія) (2, 2, 3, 3) = 10 + 3 + 3.
2. № 11 Роман Капустін (КВРС, Рівне, Україна) (3, 3, 3, 3) = 12 + 2.
3. № 8 Михайло Тимощук (КВРС, Рівне, Україна) (3, 3, 3, 2) = 11 + 1.
4. № 1 Василь Зламан (РМСТК, Рівне, Україна) (3, 1, 2, 3) = 9 + 2 + Сх/Ст.
5. № 12 Владислав Дуда (ОСТК, Рівне, Україна) (1, 2, 1, 2) = 6 + 1.
6. № 4 Захар Лустюк (ОСТК, Рівне, Україна) (2, 3, 2, 1) = 8 + П/В.
7. № 14 Володимир Зламан (РМСТК, Рівне, Україна) (2, 2, 1, П/В) = 5.
8. № 9 Андрій Онищук (ОСТК, Тучин, Україна) (1, 1, 2, 1) = 5.
9. № 3 Максим Мельничук (РМСТК, Рівне, Україна) (1, 1, 1, 2) = 5.

Заїзди:
1. Василь Зламан, Лустюк, Мельничук. 61.82 сек.
2. Тимощук, Філімонов, Онищук. 61.25 сек.
3. Капустін, Володимир Зламан, Дуда. 60.38 сек.
4. Капустін, Філімонов, Василь Зламан. Без часу.
5. Тимощук, Дуда, Мельничук. 60.74 сек.
6. Лустюк, Володимир Зламан, Онищук. 62.35 сек.
7. Тимощук, Василь Зламан, Володимир Зламан. 59.97 сек.
8. Філімонов, Лустюк, Дуда. 60.43 сек.
9. Капустін, Онищук, Мельничук. 60.64 сек.
10. Василь Зламан, Дуда, Онищук. 61.70 сек.
11. Капустін, Тимощук, Лустюк. 59.27 сек.
12. R/R. Філімонов, Мельничук, Володимир Зламан (П/В). 60.12 сек.

Заїзд „Останній шанс”:
13. R/R. Філімонов, Василь Зламан, Дуда, Лустюк (П/В). 60.04 сек.

Фінал:
14. Філімонов, Капустін, Тимощук, Василь Зламан (Сх/Ст). 59.19 сек. – НЧД.

У перервах між серіями заїздів відбулися старти зовсім юних спортсменів, які долали дистанцію у 2 кола:
1. Арсен Троцюк (Рівне) (3, 3, 3, 3) = 12.
2. Богдан Гайдим (Рівне) (2, 2, 2, Сх) = 6.