Badge "50 years of speedway in Rovno"

9 червня 2024 р.

Назар ПАРНІЦЬКИЙ - переможець QR1 FIM SGP2. Людвігслуст. 08 червня 2024 року.

Після відмови наших юніорів їхати в далекі Францію (Макон) та Італія (Теренцано) на гонки кваліфікаційних раундів FIM SGP2 (особистий чемпіонат світу серед юніорів) і на це були вагомі причини, єдиним місцем залишався німецький Людвігслуст або як його скорочеко німці називають - Лулу.

Представляв Україну у Німеччині Назар Парніцький. Ще напередодні в п'ятницю він був заявлений запасним гонщиком у ліговій гонці в Ченстохові (правда, жодного разу не стартував, і це вже вчетверте цьогоріч), і здійснивши більш ніж 1000-кілометровий рейд, виступив у Людвігслусті.

Та й як стартував! 5 заїздів - 5 перемог! І перемога у кваліфікації з комплектом - 15 пунктів!

І на честь переможця лунав гімн України!

Варто відзначити, що такий серйозний комплект і перемога у кар'єрі Назара вперше.
Минулого року в аналогічній кваліфікації, коли відбувся його дебют в юніорському чемпіонаті світу в Пардубіце, Назар отримав травму - перелом зап'ястя, і вибув на два фінали цього чемпіонату. Дику карту йому дали, лише він виступив одного разу у заключному фіналі в Данії. Той виступ був невдалим...

Тепер про комплекти.
Два комплекти Назар здобув, виступаючи ще у класі 125 куб. см
18 квітня 2017 року виграв особистий чемпіонат України в Червонограді (комплект - 9 пунктів);
31 жовтня 2020 року став володарем Кубка Рівненської області на мототреку у Рівному [комплект - (12 + 3 + 3) пунктів].
Перший комплект у класі 500 куб. см Назар завоював у Гданьську на стадіоні ім. Збігнєва Подлєцькі, коли 09 жовтня 2022 року виграв VI раунд Nice Cup - [комплект (12 + 3) пунктів].
"Малий" комплект (з бонусом) Назар завоював у Вроцлаві на Олімпійському стадіоні 15 серпня 2023 року. Тоді це була гонка XVII раунду U-24 Ekstraliga, яку Лєшно виграло 39:51 - [комплект (14 + 1*) пунктів].
І ось тепер - комплект в Людвігслусті!

Результати гонки:
Червоними одиничками виділені попередження гонщиків...
1. № 1 Назар Парніцький (Україна) (3, 3, 3, 3, 3) = 15.
2. № 5 Йєспер Кнудсен (Данія) (2, 1, 3, 3, 3) = 12 + 3.
3. № 15 Матіас Поллестад (Норвегія) (3, 3, 1, 3, 2) = 12 + 2.
4. № 7 Філіп Хелльстрьом-Бенгс (Швеція) (1, 2, 3, 2, 3) = 11.
5. № 6 Бартош Баньбер (Польща) (3, 3, 2, 2, П/В) = 10.
6. № 13 Слейтер Лайткеп (США) (2, 2, 2, 2, 2) = 10.
7. № 11 Кацпер Лободзіньські (Польща) (2, 1, Сх/Ст, 3, 2) = 8.
8. № 3 Ян Йєнічек (Чехія) (2, 0, 3, 1, 1) = 7.
9. № 16 Семюел Хаген (Великобританія) (1, 2, 1, 2, 1) = 7.
10. № 12 Адам Беднар (Чехія) (Сх/1, Сх, 2, 1, 3) = 6.
11. № 10 Майкл Вест (Австралія) (3, 2, П/В, Сх, –) = 5.
12. № 4 Антон Янссон (Швеція) (1, 3, Ф1, 1, П) = 5.
13. № 8 Отто Раак (Фінляндія) (0, 1, 2, 1, 1) = 5.
14. № 9 Артем Юхно (Латвія) (1, 0, 1, 0, 2) = 4.
15. № 14 Бен Ікен (Німеччина) (П/В, 11, 0, 0, 1) = 2.
16. № 17 Ханна Грюнвальд (Німеччина) (–, ­–, 1, –, –) = 1.
17. № 2 Джонні Вінант (Німеччина) (0, П, 0, 0, П/В) = 0.
18. № 18 Том Майєр (Німеччина) (–, –, –, –, 0) = 0.

Заїзди:
1. Парніцький, Йєнічек, Янссон, Вінант.
2. Баньбер, Кнудсен, Хелльстрьом-Бенгс, Раак.
3. Вест, Лободзіньські, Юхно, Беднар (Сх/1).
4. Поллестад, Лайткеп, Хаген, Ікен (П/В).
5. Парніцький, Лайткеп, Кнудсен, Юхно.
6. Баньбер, Вест, Ікен1, Вінант (П).
7. Поллестад, Хелльстрьом-Бенгс, Лободзіньські, Йєнічек.
8. Янссон, Хаген, Раак, Беднар (Сх).
9. Парніцький, Баньбер, Хаген, Лободзіньські (Сх/Ст).
10. Кнудсен, Беднар, Поллестад, Вінант.
11. Йєнічек, Раак, Юхно, Ікен.
12. 2R/R. Хелльстрьом-Бенгс, Лайткеп, Грюнвальд [замість Янссона (Ф1)], Вест (П/В).
13. Парніцький, Хелльстрьом-Бенгс, Беднар, Ікен.
14. Лободзіньські, Лайткеп, Раак, Вінант.
15. Кнудсен, Хаген, Йєнічек, Вест (Сх).
16. Поллестад, Баньбер, Янссон, Юхно.
17. Парніцький, Поллестад, Раак, Майєр (замість Веста).
18. Хелльстрьом-Бенгс, Юхно, Хаген, Вінант (П/В).
19. Беднар, Лайткеп, Йєнічек, Баньбер (П/В).
20. Кнудсен, Лободзіньські, Ікен, Янссон (П).

Додатковий заїзд за 2-3-є місця:
21. Кнудсен (Б), Поллестад (Ч).

Головний суддя: Габор Дараго (Угорщина).

Вітаю Назара Парніцького з перемогою! Найкращі вітання його команді - татові Петру, брату Віктору та механікам клубу Fogo Unia Leszno, а також, здається і команді Януша Колодзєя!