Badge "50 years of speedway in Rovno"

9 червня 2024 р.

Володимир СКОРОХОД - срібний призер відкритого особистого чемпіонату Латвії у класі 125 куб. см серед юнаків. Рига. Мототрек "Бікернієкі". 08 червня 2024 року.

Особистий чемпіонат Латвії у класі 125 куб. см серед юнаків відбувся лише вдруге.

Цьогоріч ІІ-й чемпіонат Латвії носив статус відкритого, адже в гості приїхали представники Австрії, Фінляндії, Польщі та України. Гонка пройшла в Ризі на мототреку "Бікернієкі".

Програмою змагань було передбачено після основої серії з 13 заїздів провести 2 півфінали та фінал, але цьому завадив дощ, і підсумки чемпіонату підвели за наявними результатами.
Крістіанс Мурнієкс став чемпіоном з комплектом - 12 пунктів.
Порадував наш Володимир Скороход, котрий вдало провів свої заїзди, здобув три перемоги, і поступився лише чемпіону, лідирувавши у 5-му заїзді. Володимир став срібним призером!

Третє місце посів фінський юнак Топіас Маннер (так і кортить дописати у його прізвищі ще 4 літери - гейм...).

Результати відкритого особистого чемпіонату Латвії у класі 125 куб. см серед юнаків 2024 року:

1. № 1 Крістіанс Мурнієкс (Латвія) (3, 3, 3, 3) = 12.
2. № 6 Володимир Скороход (Україна) (3, 3, 2, 3) = 11.
3. № 4 Топіас Маннер (Фінляндія) (2, 3, 2, 2) = 9.
4. № 3 Даріо Рожкалнс (Латвія) (2, 2, 3, 1) = 8.
5. № 5 Анджей Смулкєвіч (Латвія) (3, Сх, 1, 3) = 7.
6. № 12 Емільс Ріміцанс (Латвія) (1, 3, 1, 2) = 7.
7. № 8 Отто Варкаліс (Латвія) (2, Ф, 2, 2) = 6.
8. № 9 Артурс Норіс (Латвія) (2, 2, 1, 1) = 6.
9. № 10 Александрс Богдановіч (Латвія) (1, 1, 3, В) = 5.
10. № 11 Тімофейс Пілац (Латвія) (1, 0, 1, 1) = 3.
11. № 7 Антоні Яблоньські (Польща) (0, 2, 0, 0) = 2.
12. № 14 Артьомс Карповс (Латвія) (Ф, 1, Ф, 0) = 1.
13. № 2 Тайо-Ніколас Грох (Австрія) (Н/С, Н/С, Н/С, Н/С) – Н/С.
14. № 13 Дмітрійс Реука (Латвія) – Н/В.

Запасні:
№ 15 Алєксєйс Кебзерс (Латвія) – Н/С.

Заїзди:
1. Скороход, Норіс, Ріміцанс, Грох (Н/С).
2. Смулкєвіч, Варкаліс, Пілац, Грох (Н/С).
3. Ріміцанс, Рожкалнс, Богдановіч, Смулкєвіч (Сх).
4. Скороход, Маннер, Богдановіч, Пілац.
5. Мурнієкс, Скороход, Смулкєвіч, Яблоньські.
6. R/R. Богдановіч, Яблоньські, Карповс (Ф) (замість Реуки), Грох (Н/С).
7. R/R. Скороход, Рожкалнс, Карповс (замість Реуки), Варкаліс (Ф).
8. Маннер, Варкаліс, Ріміцанс, Яблоньські.
9. R/R. Мурнієкс, Ріміцанс, Пілац, Карповс (Ф) (замість Реуки).
10. Рожкалнс, Норіс, Пілац, Яблоньські.
11. Мурнієкс, Маннер, Рожкалнс, Грох (Н/С).
12. Смулкєвіч, Маннер, Норіс, Карповс (замість Реуки).
13. Мурнієкс, Варкаліс, Норіс, Богдановіч (П/В).

Півфінали та фінал не проводили із-за дощу.

Минулого року в Даугавпілсі першим чемпіоном країни став ризький юнак Анджей Смулкєвіч, він виграв всі 4 заїзди, здобувши 12 пунктів. Друге місце тоді посів також рижанин Отто Варкаліс, 3-м був Нікіта Конфедерат з Даугавпілса. Крістіанс Мурнієкс, котрий був заявлений на гонку, захворів і не прийняв участі у змаганнях. Юнацька гонка відбулася разом із дорослим та юніорським чемпіонатом Латвії 10 вересня 2023 року.
На фото - минулорічний подіум:

Що ж, ще одні престижні змагання для всіх юних гонщиків, і дуже радує те, що наш гонщик успішно виступив!

Вітаю 12-річного Володю СКОРОХОДА з першим міжнародним досягненням!