26 липня 1971 року.
50 років тому.
У Донецьку відбулася гонка першого дня особистого чемпіонату України.

26 липня 1972 року.
На рівненському мототреку відбулася міжнародна товариська зустріч з участю гонщиків України та Чехословаччини. Віктор Трофимов виграв чотири заїзди з 5, в одному із заїздів у нього відмовив двигун, і з 12 очками він став 3-м призером змагань. Гонку виграв червоноградець Олег Дзядик (14 очок), Григорій Хлиновський був 2-м (13 очок). У гостей найкращий результат показав Мілан Шпінька, який став 4-м, Ян Холуб виявився 6-м.

26 липня 1973 року.
У Балаково другого дня фіналу особистого чемпіонату країни Григорій Хлиновський здобув 9 очок та став 7-м. За сумою двох днів він набрав 13 очок і посів загальне 9-е місце.

26 липня 1980 року.
У гонці командного чемпіонату країни рівненський „Сигнал” вдома виграв у команди „Ригатранс” (Рига) – 73:32. У господарів очки своїй команді принесли: Григорій Хлиновський здобув комплект (18 пунктів), Володимир Рожанчук – 14 пунктів плюс 1 бонус, Павло Хлиновський – 13 пунктів плюс 1 бонус, Віктор Трофимов – 10 пунктів плюс 4 бонуси, Олег Максимюк та Володимир Сімак – по 9 пунктів кожен та 2 і 1 бонус відповідно. Найрезультативнішим у складі гостей став Гунтіс Бірзакс – 14 пунктів.

26 липня 1985 року.
На рівненському мототреку відбулася особиста гонка з участю гонщиків Донецька і Ровно. Це була особиста зустріч, перенесена з травня у Донецьку через негоду. За домовленістю між командами вона відбулася у нашому місті напередодні домашньої зустріч „Сигналу” та „Донбасу”. Змагання виграв Володимир Трофимов з комплектом (15 пунктів). Віктор Сурхаєв став 2-м, Ігор Марко – 3-м (в обох гонщиків було по 12 пунктів), Анатолій Жабчик – 4-м, Ігор Звєрєв – 5-м (в обох гонщиків було по 11 пунктів), Сергій Тершак посів 6-е місце (10 пунктів), Віталій Каплунов з Донецька – 7-м (9 пунктів). Олег Немчук з 8 пунктами став 8-м, В’ячеслав Чмут – 9-м, Олександр Кришталь – 10-м (в обох гонщиків було по 7 пунктів, і Валерій Соколовський з 4 пунктами став 12-м.

26 липня 1986 року.
35 років тому.
На нашому треку відбувся фінал ІХ літньої Спартакіади народів СРСР (командний залік). Перемогу здобула збірна РРФСР (28 пунктів), збірна України посіла 2-е місце, поступившись лише 1 очком. Ленінградці з 23 очками завоювали бронзові нагороди Спартакіади. Віктор Кузнєцов завоював 14 пунктів, Ігор Звєрєв – 13.

На фото (з особистого архіву Євгена Самусєнка): переможці та призери Спартакіади.

26 липня 1987 року.
В Італії (Лоніго) пройшов континентальний фінал особистого чемпіонату світу. 5-е місце після додаткового заїзду з італійцем Армандо Даль Кьєлє завоював Володимир Трофимов ( в обох гонщиків було по 10 пунктів). Він вперше потрапив до фіналу особистого чемпіонату світу (запасний гонщик).

26 липня 1988 року.
У Пінську „Восток” здолав „Сигнал” – 56:52.

26 липня 1989 року.
На львівському стадіоні СКА у гонці командного чемпіонату СРСР у першій лізі місцевий СКА розгромив команду „Тайфун” (Еліста) – 78:30. Володимир Колодій здобув 14 очок.